Lost password or first login?
Become a member here for free

  • Activities
    • Upcoming events
    • Lunch lectures
    • Excursions
    • Interesting events
    • Fun activities
    • Study Trip
      • 2019: Russia
      • 2018: USA
      • 2017: South Korea
      • 2016: Brazil
      • 2015: China
      • 2014: Singapore & Malaysia
  • Education
    • Info for master’s students
    • Info for international students
    • Master courses
    • Projects
    • Theses database
    • Course evaluation
    • Student competitions
  • Magazine
    • Issues
    • Articles
    • Receive the INSide Information
    • Personal address update
  • Career
    • Companies
    • Vacancies
  • Alumni
    • History Schoone Leij
    • Boards of Schoone Leij
    • By-laws Schoone Leij
    • Activities Schoone Leij
    • Photos Schoone Leij
  • About
    • History
    • Boards
    • Committees of Mollier
    • The Mollier anthem
    • Policy Plan 24th board
    • Privacy Policy
  • Contact
  • Members

Sweegers en de Bruijn

Partner

Sweegers en de Bruijn

Sweegers en de Bruijn is een gespecialiseerd installatieadviesbureau. Onafhankelijk en objectief. Wij adviseren een scala aan bedrijven, overheden en bouwpartners op het gebied van comfort, functionaliteit, duurzaamheid en veiligheid in de gebouwde omgeving.

Wij zien in bouwen iets geweldigs: het ontwikkelen van iets nieuws, waar we kwaliteit en functionaliteit voor gebruikers toevoegen. Vanuit de kunst van het inleven geven wij grip op het bouwproces. Want dat is waar het om draait: Grip op techniek en proces, zodat uw ambities worden gerealiseerd.

Om deze ambitie te realiseren hebben wij specialisten nodig. Ontwerpers met passie voor techniek en duurzaamheid. Technici die willen bijdragen aan het realiseren van een gebouw waar de gebruiker een optimaal comfort ervaart en waar de exploitatiekosten laag zijn. Elke dag weer de uitdaging van het vinden van de beste oplossing voor de voorliggende vraag. Dit alles in samenwerking met de overige ontwerpteampartners.

Ben jij die enthousiaste ingenieur, die deel wil uitmaken van Sweegers en de Bruijn, klik dan op de button hiernaast en ga naar de website om de vacatures te bekijken.

Ook wanneer je niet wilt solliciteren op een van deze functies, maar wel geïnteresseerd bent in onze branche en met ons wilt samenwerken, nodigen wij jou uit om contact met ons op te nemen, zodat we tijdens een kennismakingsgesprek deze mogelijkheden kunnen verkennen.

Member login

Lost password or first login?
Become a member here for free

Main Partners

Activities

18
12

Excursion Atlas

09:30 - 13:00

03
05

Study Trip 2020: Taiwan

TBA

Plus Partners

  • Logo Heijmans

Colloquia

No upcoming colloquia.

Partners

  • Logo Strukton Worksphere
  • logo Valstar Simonis LBP Logo
  • Logo stichting fellowship fse wo²

Study Trip Partners

  • logo Valstar Simonis
©2019 s.v.b.p.s. Mollier - All rights reserved | Privacy Policy